У США прокладають 560-кілометровий кабель для поставок електроенергії виробленої вітропарками

У США прокладають кабель напругою 525 кВ, пропускною здатністю 2,1 ГВт і протяжністю ≈560 км для поставок електроенергії виробленої вітропарками.

Нове кабельне з'єднання SOO Green Renewable Rail (SOO Green), яке пройде від електричних підстанцій Mason City у штаті Айова до Plano в штаті Іллінойс, розробила американська компанія Direct Connect Development Co. (DC DevCo) зайнята у сфері будівництва HVDC енергооб'єктів, передає ruscable

Soo Green покликаний забезпечити поставки електроенергії виробленої вітропарками у штатах Середнього Заходу споживачам на східному узбережжі, таким чином об'єднуючи два найбільших енергоринку в країні, що знаходяться під управлінням незалежних системних операторів Midcontinent ISO (MISO) і PJM Interconnection* відповідно.


Загальна вартість проекту попередньо оцінюється в $ 2,5 млрд. Початок будівельних робіт планують розпочати у 2022 році, а ввести в експлуатацію - до 2024 року. SOO Green стане першим HVDC з'єднанням між операційними зонами PJM і MISO.

Наразі американська компанія Direct Connect Development Co. оголосила про початок процедури відкритого запиту пропозицій для укладення довгострокових угод на покупку пропускної здатності з'єднання SOO Green.

Для проекту SOO Green, як розраховує компанія-розробник, процедура отримання всіх необхідних дозволів на будівництво виявиться швидше і легше, ніж для проектів високовольтних повітряних ліній електропередач, оскільки прокладку з'єднання планується здійснювати підземним кабелем уздовж існуючих залізничних колій, що більш прийнятно для вразливих з точки зору екології районів. Основні поставки електроенергії по новому з'єднанню ймовірно підуть з операційної зони MISO на схід, тому що ціни на Середньому Заході зазвичай нижче, ніж на ринку PJM, але можливі поставки електроенергії і у зворотному напрямку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка