У США приєднали до енергосистеми найбільший в країні комплекс накопичувачів енергії

У передмісті Сан-Дієго приєднали до енергосистеми найбільший у США комплекс накопичувачів енергії сумарною потужністю 62,5 МВт.

Як зазначає незалежний системний оператор американського штату Каліфорнія CAISO, введений в експлуатацію об’єкт став першим етапом реалізації проекту Gateway Energy Storage, передає ruscable

Комплекс накопичувачів енергії являє собою агреговану систему, що складається з окремих (розподілених) накопичувачів енергії на базі акумуляторних батарей (Battery Energy Storage System, BESS).

За оцінкою системного оператора, саме накопичувачі енергії в перспективі зіграють вирішальну роль в інтеграції в енергосистему об'єктів ВДЕ, перш за все, тому що дозволяють накопичувати надлишки вироблюваної ними електроенергії в середині дня і поставляти її споживачам в кінці дня, коли вироблення ВДЕ-генерації значно знижується. Прогноз CAISO передбачає потребу в ?15000 МВт потужності акумуляторних накопичувачів з різними циклами зарядки/розрядки, щоб до 2045 року довести частку ВДЕ-генерації в енергобалансі штату до 100%.

Проект Gateway Energy Storage передбачає створення агрегованої системи розподілених накопичувачів енергії загальною потужністю 250 МВт.

У складі енергосистеми під управлінням CAISO у даний час вже експлуатуються накопичувачі енергії сумарною потужністю трохи більше 216 МВт і, якщо всі заплановані проекти з будівництва та введення нових накопичувачів будуть успішно завершені, то до кінця 2020 року їх сумарна потужність зросте до 923 МВт.

Разом з тим Gateway не є найбільшою агрегованою системою з розподілених накопичувачів енергії на основі літій-іонних батарей, які планується побудувати у США. Зведення подібних систем планується у Флориді (понад 400 МВт) і в Неваді (380 МВт), а в Каліфорнії до кінця 2020 року повинна бути створена система накопичувачів енергії Vistra moss Landing потужністю 300 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка