У США потужність вітроенергетики перевищила 100 ГВт

Станом на кінець третього кварталу 2019 року  вітроенергетичні потужності перевищили 100 ГВт.

Про це йдеться у звіті Американської асоціації вітроенергетики (AWEA) за третій квартал 2019 року, опублікованому 31 жовтня, передає 3DNews

При цьому у липні-вересні на території США було встановлене нові вітроелектростанції загальною потужністю близько 2ГВт (1927 МВт), що теж стало рекордом галузі.

Згідно зі звітом AWEA, у використанні сили вітру лідирує штат Техас, де сумарна потужність діючих вітрогенераторів перевищує 27 ГВт. "Вітер забезпечує чисту електроенергію для 32 мільйонів американських будинків, підтримує 500 американських заводів і забезпечує більше одного мільярда доларів на рік нових доходів сільським громадам та штатам", - зазначають в асоціації.

Згідно зі звітом, США тотально відстає від Європи у встановленні вітроелектростанцій у відкритому морі. В Європі загальна потужність розміщених у морі вітряків досягає 18,4 ГВт, тоді як у США в районі острова Род-Айленд встановлена єдина офшорна вітроелектростанція потужністю 30МВт, введена в експлуатацію у 2016 році.

Аналітики прогнозують, що у найближчі роки морські вітроелектростанції будуватимуться шаленими темпами - до 2040 року це буде бізнес з річним обігом понад $1 млрд.

За даними Управління енергетичної інформації США, в 2018 році було вироблено електроенергії в обсязі 4171 млрд кВт·год, з яких 64% отримано від спалювання викопного палива і лише 6,5 % або 232 млрд кВт·год - завдяки енергії вітру.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: