У США почали випуск електромобілів, які допоможуть школам заробляти

У Сполучених Штатів Америки почали випуск електробусів, обладнаних спеціальною системою, яка дозволяє зливати електроенергію з акумулятора в енергомережі.

Оснастити електробуси обладнанням V2G планує компанія Blue Bird та Nuuve Corp. з Сан-Дієго, які уклали відповідну партнерську угоду, передає hightech.plus

Електробуси з спеціальною системою будуть безпечні для здоров'я дітей та зможуть у години пік знизити навантаження на електростанції.

Blue Bird, найбільший у США постачальник шкільних автобусів, вже випустила понад сто шкільних електричних автобусів. Сьогодні моделі Vision Type C і All American Type D виробляються у комплекті з комбінованою системою зарядки, яка здатна зарядити автобус за 3 години. У обох моделей акумулятор на 155 кВт*год і запас ходу на 190 км.

Зарядний пристрій відповідає вимогам, встановленим штатом Каліфорнія для пристроїв V2G. Коли автобус стоїть на парковці і підключений до мережі, його батареї можуть забезпечувати енергією місто в години пік і заробляти додаткові кошти для шкіл, допомагаючи їм розплачуватися за придбання автобусів.

У Штатах близько 480 000 шкільних автобусів - набагато більше, ніж міських або міжміських автобусів або літаків. Якби всі вони були електричними і могли підключатися до енергомережі через технологію V2G (vehicle to grid), то стали б фундаментом системи віртуальних електростанцій, зауважують фахівці.

"Тепер у нас є стандартизована продукція від виробників обладнання та електричних автобусів - визнаних лідерів ринку, які дозволять нам збільшити і прискорити поширення V2G по всій країні, - заявив Грегорі Пойласне, глава Nuuve. - Електробуси з V2G в потенціалі можуть відігравати критичну роль у стабілізації енергомережі".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: