У США будують сховище для відновлюваної енергії на 1 ГВт

В американському штаті Юта будують гігаватне енергосховище, яке акумулюватиме електроенергію з сонячних і вітряних станцій.

Про запуск спільного проекту Advanced Clean Energy Storage (ACES) оголосили японський консорціум Mitsubishi Hitachi Power Systems (MHPS) і американська компанія Magnum Development, передає ТАСС.

Сховище відновлюваної енергії зводитимуть з використання передових технологій зберігання стисненого повітря, акумуляторів високої ємності і твердооксидних паливних елементів.

Центральна частина штату Юта, де буде реалізований проект, має всі необхідні характеристики для будівництва такого обєкту: розвинену транспортну інфраструктуру, великі запаси сонячної і вітрової енергії, соляні куполи необхідні для застосування стисненого повітря при перенаправленні надлишків енергії.

За попередніми підрахунками, сховище дозволить акумулювати вільну електроенергію на декілька сезонів і обслуговувати близько 150 тис. домогосподарств щорічно. «В західній частині США попит на електроенергію у денний час досить низький, що вимагає зберігання зайвих обсягів енергії та негативно впливає на ціноутворення, - йдеться у повідомленні. – Проект ACES передбачає використання величезної соляної печери - глибиною 1 миля (1,6 км) і шириною 3 милі(4,8 км) - для закачування водню або стисненого повітря».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: