У США побудують порт для збірки офшорних вітрових станцій

У штаті Нью-Джерсі(США) планують побудувати порт для складання офшорних вітрових електростанцій на східному березі річки Делавер.

Проект розробляє Управління економічного розвитку Нью-Джерсі (NJEDA), передає kosatka

Порт буде розташований у місті Ловер-Алловейс Тауншип, на штучному острові на північний захід від міста Салем.

Дослідження, проведені Радою з комунальних підприємств штату Нью-Джерсі( NJBPU), Міністерством енергетики США, і розробниками офшорних вітроенергетичних установок, виявили необхідність в нових портових спорудах, спеціально призначених для задоволення унікальних потреб офшорної вітроенергетики.

Вітровий порт буде першою в країні інфраструктурною інвестицією, яка забезпечить місце для організації, збірки і робіт, пов'язаних з морськими вітровими проектами на східному узбережжі США.

Передбачається, що вартість вітроенергетичного порту становитиме від 300 до 400 млн доларів США. Наразі NJEDA розглядає ряд варіантів фінансування державного, приватного та державно-приватного партнерства.

«Вітровий порт Нью-Джерсі створить тисячі робочих місць, принесе мільйони інвестиційних доларів в наш штат і встановить Нью-Джерсі в якості національної столиці офшорного вітру, - сказав губернатор Нью-Джерсі Філ Мерфі. - Це життєво важливий крок вперед у досягненні нашої мети щодо забезпечення 7500 мегават морської енергії вітру до 2035 року і 100% чистої енергії до 2050 року».

Вітровий порт має потенціал для створення до 1500 робочих місць.

Будівництво планується розпочати у 2021 році.

Очікується, що на проекти у сфері вітроенергетики на східному узбережжі США у наступному десятилітті піде більше $100 млрд капіталовкладень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка