У США планують перевести військові аеродроми на освітлювачі на сонячних панелях

На аеродромах Військово-повітряних сил США планують замінити дизельні мобільні освітлювачі на гібридні установки на сонячних панелях.

Наразі нову розробку тестують на авіабазі у Нью-Джерсі, передає N+1

Нові освітлювачі були розроблені в рамках проекту AFPALS. Вони оснащені невеликими дизельгенераторами для зарядки літій-іонних акумуляторних батарей за відсутності сонячного світла. Вдень батареї можуть заряджатися від сонячних панелей, вмонтованих у кришку освітлювальної установки. Прожектори працюють на світлодіодних модулях.

Розробники з Науково-дослідницької лабораторії ВПС США стверджують, що на одному баку об'ємом 120 літрів гібридна освітлювальна установка може безперервно пропрацювати три тижні. При цьому вона не потребує техніків. Звичайний дизельний освітлювач за цей же період виробить 606 літрів палива і потребує 42 огляди техніками.

Випробування гібридних освітлювачів планують завершити у вересні 2020 році.

Зараз ВПС США використовують для освітлення аеродромів і у якості посадочних вогнів мобільні дизельні освітлювальні установки, які являють собою причепи з дизельгенераторами і прожекторами на основі металогалогенних ламп потужністю 1000 Вт кожна. Після включення лампам потрібно від 15 до 20 хвилин для прогріву і виходу на повну потужність.

Крім того, освітлювальні установки обладнані розетками, на які подаються 120 Вольт. В цілому військові мають у своєму розпорядженні 5,5 тисяч таких установок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: