У США назвали найбільш екологічні автомобілі 2015 року

Щороку Американська рада з енергозбереження (ACEEE) визначає найбільш «зелені» і небезпечні для навколишнього середовища автомобілі, що продаються на ринку США. Нещодавно було оприлюднено рейтинг 2015 року.

Для підготовки списку до уваги приймалися  не лише електромобілі, а й гібриди, а також машини, оснащені дизельними моторами. Проте цього року через «дизельний скандал» з концерном Volkswagen, експерти виключили з рейтингу моделі марок Volkswagen, Audi та Porsche, повідомляє ресурс Тopgir.com.ua

Нагадаємо, що продажі e-Golf в США зросли на 300%, незважаючи на «дизельний» скандал Volkswagen. 

Під час складання двох списків фахівці використовували дані про рівень шкідливих викидів, що надаються компаніями в державні органи США, інформацію про забруднення атмосфери при виробництві тієї чи іншої моделі, а також реальний рівень шкідливих викидів, заміряний на машині.

Найбільш «зеленим» авто визнано електричний Smart ForТwo першого покоління. Другу і третю сходинки в рейтингу також посіли електромобілі - Chevrolet Spark EV і Fiat 500e.

Найбільш шкідливим для навколишнього середовища визнано позашляховик Mercedes-AMG G65, його викиди CO2 становлять 397 г / км.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка