У США легалізували ферми на дахах

З 2016 року садівники Сан-Антоніо (США) отримали можливість використовувати для домашніх ферм алеї, задні двори власних ділянок та дахи будинків, а також продавати вирощену продукцію на їх території.

Така постанова була прийнята міською радою у минулому році, передає Кurkul.

Відтак присадибні ділянки тепер мають статус «residential market garden», що дослівно можна перекласти, як «домашній ринок садівника».

Окрім цього, згадана постанова легалізувала «міські ферми», які використовуються для рослинництва, але фермери на їх території постійно не проживають. Винятком є ділянки, які знаходяться у зонах приватних будинків, де для роботи потрібно брати спеціальний дозвіл.

Як зазначає співпрацівник компанії LocalSprou, яка володіє кількома міськими фермами, Міч Хагні, офіційне визнання міських ферм сигналізує про відчутну підтримку спільноти садівників Сан-Антонію, яка постійно розширюється.

«Сьогодні тисяча господарств здебільшого розташована на приватній житловій території, - говорить експерт. - Також у місті є близько ста садівницьких спільнот».
Окрім цього, тваринницьким фермерам влада Сан-Антоніо дозволила мати до трьох голів птахів або двох корів, свиней, овець, кіз чи лам у своєму господарстві.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка