У США із океанічного пластику почали виробляти захисні маски

Група дайверів із США перетворює пластикові відходи, які забруднюють океани, на маски для обличчя для захисту людей від коронавірусу. Маски виготовляються Професійною асоціацією інструкторів з дайвінгу (PADI) у партнерстві з Rash'R – компанією, що продає екологічно чистий активний одяг. Кожна маска для багаторазового використання коштує 20,40 доларів і укомплектована п'ятьма фільтрами, що замінюються, пише CNN.

В асоціації заявляють, що не отримують жодного прибутку від продажу масок із океанічного пластику. У першій партії було 15 тисяч штук. Щоб задовольнити попит, довелося швидко збільшувати обсяги виробництва.

«Я думаю, споживачі відчули, що можуть зробити свій внесок у порятунок океану, просто купивши собі необхідну річ», — сказала представник Професійної асоціації інструкторів з дайвінгу Ліза Ніклін.

Для виготовлення масок вже переробили понад 570 кг пластику, який потрапив до океану.
Купівля масок для багаторазового використання, як ті, що продає PADI, дозволяє людям захистити себе, заощаджуючи респіраторні маски N95 та хірургічні маски для медичних працівників, що борються з пандемією.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: