У США будують три вітропарки загальною потужністю 1485 МВт

У штаті Оклахома(США) будують три вітроелектростанції загальною потужністю 1 485МВт.

Проект North Central, який передбачає придбання трьох споруджуваних ВЕС, реалізує Американська AEP (American Electric Power), передає ruscable

Будівництво вітроелектростанції Alva встановленою потужністю 199 МВт планують завершити до кінця 2020, а ВЕС Weatherford встановленою потужністю 999 МВт та ВЕС Enid встановленою потужністю 287 МВт - до кінця 2021 року.

AEP планує викупити ВЕС у власність двох дочірніх компаній - SWEPCO і PSO (Public Service Company of Oklahoma), розділивши генеруючі активи між ними у співвідношенні 55% /45% (810 і 675 МВт).

AEP вже отримала дозвіл комісії з комунального обслуговування (Public Service Commission) штату Луїзіана, що виконує функції галузевого регулятора, на покупку для своєї дочірньої компанії SWEPCO (Southwestern Electric Power Company) 810 МВт генеруючої потужності, що входить до складу проекту North Central.

У разі успішного завершення операції AEP розраховує інвестувати в North Central близько $2 млрд і поставляти згенеровану ВЕС електроенергію не тільки всередині Оклахоми, але і в сусідні Арканзас, Луїзіану і Техас, саме для цієї мети потрібне схвалення угоди від чотирьох зацікавлених штатів.

В даний час отримані всі узгодження, крім штату Техас, крім того, проект вже узгоджений і Федеральною комісією з регулювання енергетики FERC. Всі ВЕС будуть приєднані до мереж операційної зони корпорації Southwest Power Pool (SPP), тобто вийдуть на один з найбільших енергоринків країни.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка