У Шотландії запустили перші у світі двоповерхові автобуси на водні

У місті Абердін(Шотландія)тестують перші у світі двоповерхові автобуси, що працюють тільки на водні.

Громадський транспорт виробництва компанії Wrightbus запустили у рамках проекту спрямованого на боротьбу із забрудненням повітря і досягнення нульових викидів, передає kosatka.media

«Ми дуже пишаємося тим, що привезли в Абердін перші у світі двоповерхові автобуси з водневим приводом, так як це показує, що місто продовжує залишатися в авангарді розвитку зелених технологій», – заявив Дженні Лаінг, співзасновник Абердинської міської ради.

Двоповерхові автобуси на водні протягом декількох тижнів курсуватимуть містом, щоб водії могли звикнути до водіння нового виду транспорту. Протягом тестування жителі вже можуть користуватися ними.

Проект вартістю $10,8 млн фінансується Абердинською міською радою, урядом Шотландії та Європейським Союзом. Кожен автобус коштує $ 652 тис.

Лондон також планує впровадити ці ж моделі автобусів, але поки вони не працюють на вулицях міста. Влада також розглядає схожий проект Arcola Energy і Optare Group, в рамках якого до 2021 року інженери розроблять двоповерхові автобуси на водневому паливі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка