У Шотландії відкрили Центр офшорної вітроенергетики

У Абердіні(Шотландія) відкрили Центр офшорної вітроенергетики (Offshore Wind Hub).

Проект реалізує TotalEnergies, передає elektrovesti.net

Хаб стане частиною існуючого офшорного операційного центру компанії і дозволить перепрофілювати діючий персонал-нафтовиків - у працівників офшорної вітроенергетики.

"Інвестиції в енергетичні проекти у Шотландії і Північному морі були у центрі історії TotalEnergies, - заявив Патрік Пуянне, голова і головний виконавчий директор TotalEnergies. - Враховуючи, що енергетичний перехід набирає обертів, ми розглядаємо Шотландію як прекрасне місце для розширення наших відносин за рахунок інвестицій в офшорну вітроенергетику».

Рішення глобальної мультиенергетичної компанії, яка давно займається енергопостачанням Великобританії, розмістити в Абердіні Британський морський вітроенергетичний вузол свідчить про впевненість у майбутньому відновлюваних джерел енергії у Великобританії, заявив Патрік Пуянне.

Оголошення про створення вітроенергетичного центру було зроблено у зв'язку з тим, що TotalEnergies у партнерстві з Green Investment Group і шотландською девелоперською компанією Renewable Infrastructure Development Group (RIDG) планує побудувати офшорну вітрову електростанцію потужністю 2 ГВт для виробництва «зеленого» водню на Оркнейських островах.

Партнери збираються вкласти 140 мільйонів фунтів у шотландський ланцюжок поставок морської вітроенергетики і портову інфраструктуру. В результаті половина використовуваних компонентів морських вітрових електростанцій буде вироблятися в Шотландії, а 60% у Великобританії в цілому.

Новий проект TotalEnergies є ще одним прикладом диверсифікації нафтогазового бізнесу в бік декарбонізації. В даному випадку ми також бачимо вдале використання існуючих компетенцій нафтогазової компанії у новому бізнесі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка