У Шанхаї створили компанію для «зеленого» розвитку з уставним капіталом $12,6 млрд

У Шанхаї запрацювала компанія орієнтована на «зелений» розвиток зі статутним капіталом у 88,5 млрд юанів (близько 12,6 млрд доларів).

National Green Development Fund Co., Ltd. створена Міністерством фінансів Китайської Народної Республіки спільно з Міністерством екології та навколишнього середовища КНР та урядом Шанхаю, передає zviazda.by

Кошти зібрані компанією будуть спрямовані на боротьбу із забрудненням, екологічне відновлення, озеленення, економне використання енергетичних ресурсів, зелений транспорт і екологічно чисту енергію.

«Ми вже підготували близько 80% проектів різних типів, пов'язаних із «зеленим» розвитком, - повідомив керівник підготовчої групи компанії National Green Development Fund Co., Ltd. Чень Інь. – Для статутного капіталу 28,6 млрд юанів було виділено Мінфіном КНР, 11 провінціями і містами розташованими вздовж річки Янцзи, в той час як 57,5 млрд юанів надійшли від фінансових установ, і 2,4 млрд юанів - від державних і приватних підприємств».

Створення нової компанії, зосередженої на основних сферах «зеленого» розвитку в економічному поясі вздовж річки Янцзи, як очікується, додасть новий імпульс формуванню екологічної свідомості в країні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка