У Шанхаї побудують 100 тис зарядок для електромобілів і систему транспортного інтернету

У Шанхаї побудують 100000 зарядок для електромобілів, систему транспортного інтернету Internet-of-Vehicle і 34 500 базових станцій мобільного зв'язку 5G.

Згідно з планом, нову інфраструктуру у найбільшому за чисельністю населення місті Китайської Народної Республіки зводитимуть у 2020-2022 роках, передає nanonewsnet

За допомогою зарядок для електромобілів та системи транспортного Інтернету Internet-of-Vehicle (IoV) муніципалітет буде збирати дані про водіїв, їх звички, про місцезнаходження автомобіля і рівень заряду батареї. Потім ця інформація буде використовуватися для поліпшення міських сервісів.

Концепція нової інфраструктури тісно пов'язана з інформаційними мережами.

«У нової інфраструктури три базових напрямки: інформаційний (Інтернет речей і 5G), технології штучного інтелекту і великих даних (розумний транспорт і розумна енергетика) та інноваційні наукові дослідження, - говорить голова департаменту хайтек-індустрії Національної комісії з розробки і реформ Ву Хао. – Шанхай повинен буде стати випробувальним майданчиком транспортної інфраструктури нового покоління».

Муніципальна влада Шанхаю збирається вкласти у створення нової інфраструктури 270 млрд юанів (більше $38 млрд).

Сьогодні у найбільшому за чисельністю населення місті Китаю вже встановлено близько 280000 пристроїв для зарядки електромобілів і заміни акумуляторів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: