У Роттердамі висадять плавучий ліс

У гавані Роттердама – другого за величиною міста у Нідерландах – висадять плавучий ліс 16 березня 2016 року.

Незвичайний еко-парк під назвою «Bobbing Forrest» створить голландська арт-студія Mothership, яка займається просуванням дизайнерських і архітектурних проектів, передає Locals.

Водне насадження представлятиме собою комплекс буїв з легкого матеріалу, наповнених родючим грунтом і засаджених молодими деревцями. Спеціально пристосовані буї захистять саджанці від впливу солоних вод гавані.

Плавучі зелені острівці будуть погойдуватися на водах річки Рейн, не займаючи корисної площі на суші і одночасно активно забезпечуючи киснем місто з найбільшим портом у Європі.

На створення незвичайного парку надихнула інсталяція нідерландського художника Джорджа Беккера «In Search of Habit» — акваріум, наповнений моделями крихітних плаваючих дерев.Відомий оригінальними скульптурами і химерними архітектурними інсталяціями митець у своїх роботах піднімає питання взаємин між міськими жителями і природою.

«Поплавочний ліс» мають намір засадити заздалегідь вирощеними деревцями. Перша спроба у 2014 виявилася успішною.Після серії експериментів з'ясувалося, що найкраще для плавучого парку підійде голландський в'яз.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка