У Роттердамі плавуча сонячна станція зберегла ефективність після чотирьох сильних штормів

На західній околиці портового району Роттердама пілотна плавуча фотоелектрична станція встановлена на Шлюфтері, забрудненому водному басейні, зберегла ефективність після сильних штормів.

Результати трирічних випробувань оприлюднили нідерландська компанія Floating Solar, спільне підприємство Sun Projects B. V. і Dromec B. V., передає . world-energy.org

На об'єкті випробували різні технології, аби оцінити стійкість плавучої сонячної станції під час сильних штормів. За весь період випробувань було зафіксовано чотири сильні шторми, у тому числі у 2018 році з поривами вітру 144 км/год.

"Наша плавуча фотоелектрична система виявилася технічно успішною і стійкою до самих найекстремальніших погодних умов, - зауважили у компанії. - Наш надійний сонячний острів повністю виправдав наші очікування".

Наразі СЕС буде демонтована.

"Компанія буде використовувати дані, зібрані протягом трирічного випробувального періоду, для двох нових проектів, запланованих Evides і PWN", - пояснив директор Floating Solar Кіс-Ян Ван Дер Гір.

Шлюфтер є частиною забрудненого водного басейну у Маасвлакті, штучному продовженні промислового об'єкта Європорту у порту Роттердама. Для забезпечення судноплавності портових басейнів, водних шляхів і річок, прилеглих до порту Роттердама, необхідні постійні днопоглиблювальні роботи. Однак мул часто забруднений і тому не може бути скинутий в море або вивезений на сушу, тому утворився так званий "шлюфтер". Тут знаходяться й інші плавучі фотоелектричні проекти, в тому числі масив потужністю 100 МВт, що розробляється компанією Rijkswaterstaat, яка входить до складу Міністерства інфраструктури та водного господарства. Rijkswaterstaat заявила в березні 2017 року, що планує зробити водні поверхні та інші райони, що знаходяться під її контролем, доступними для проектів відновлюваної енергетики.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка