У Роттердамі планують створювати дороги з переробленого пластику

Як відомо, традиційне асфальтове покриття доріг не вважається екологічним матеріалом. На кожну тонну асфальту припадає 27 кг викидів СО2. Крім того, він поглинає тепло, утворюючи парниковий ефект у містах. Між тим, утворені життєдіяльністю людини гори пластику продовжують збільшуватись.

Голландська будівельна фірма VolkerWessels пропонує нову форму дорожнього покриття, виготовлену з переробленого пластику. 

У компанії пояснюють, що пластикові дороги значно легші, вони зменшують навантаження на землю. Крім того, VolkerWessels пропонує робити дороги з порожнинами всередині, що буде спрощувати роботу комунальників під час прокладання міських кабелів та трубопроводів, повідомляє ресурс ТreeНugger.com.


Будівельна фірма планує виробляти дороги цілими секціями прямо на заводі, відразу ж транспортуючи їх на місце встановлення та зменшуючи тим самим час на будівництво доріг. Крім того, спеціальний пластиковий матеріал буде легшим і, отже, більш зручним для транспортування.

VolkerWessels планує випробувати новий матеріал у Роттердамі (Нідерланди). Про точні терміни реалізації проекту поки що не йдеться, але представники фірми пропонують розпочати тестові випробування вже цього року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка