У Рівному встановлюють контейнери для роздільного збору сміття

Одне з найбільших локальних комунальних підприємств спільно з природоохоронним фондом міста проводитимуть роботу із запровадження у Рівному роздільного збору твердих побутових відходів.

Комунальне підприємство вже придбало двадцять контейнерів для збору скла та паперу, а також сорок для пластикових пляшок. Вартість одного такого контейнера складає приблизно 5,5 тисяч гривень, тож усі покупки обійшлись у більш ніж триста тисяч гривень, повідомляє ресурс Еrve.ua.


Баки для роздільного збору скла та паперу встановили в десяти дворах мікрорайонів Північний та Льонокомбінат. Як пояснюють комунальники, місця обирали, зважаючи на кількість мешканців, наявність достатнього місця для встановлення і наявність торгових точнок поряд, які також продукують такі відходи. 

Поки що для збору пластикових пляшок встановлені металічні клітки, але уже за два тижні їх почнуть замінювати на євроконтейнери, які прибудуть до Рівного.

Адміністрація комунального підприємства додає, що із зібраного роздільно сміття планує навіть мати невеликий прибуток: «І скло, і папір, і ПЕТ-пляшка – все це вторинна сировина, яка здається. Ми зробили розрахунки, і будемо таку сировину реалізовувати». 

Очікується, що нова ініціатива частково дозволить розвантажити сміттєзвалище міста, адже частина сміття туди вже не потраплятиме.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка