У Рівному університет перейшов на роздільний збір скла, паперу та ПЕТ-пляшки

У Національному університеті водного господарства та природокористування, що розташований у Рівному встановили контейнери для роздільного збору відходів.

НУВГП сортуватиме скло, папір та ПЕТ-пляшки в рамках ініціативи "Сортувати модно", передає krapka.rv.ua

«Контейнери для роздільного збору скла, паперу та ПЕТ-пляшки встановили в усіх навчальних корпусах НУВГП, - зазначив депутат міськради Святослав Євтушенко, який започаткував ініціативу обласному центрі рік тому. - Керівництво закладу та активні викладачі підтримали ініціативу та прагнуть навчити підростаюче покоління правильному поводженню із побутовими відходами».

 

У свою чергу ректор НУВГП Віктор Мошинський додав, що заклад підтримує екологічні ініціативи та прагне навчити своїх студентів зберігати довкілля, у тому числі й правильно поводитися із відходами.

«Для початку ми розмістимо контейнери у всіх корпусах університету, - каже він. - Коли студенти та викладачі трішки навчаться та звикнуть сортувати відходи, можливо, збільшимо кількість таких контейнерів і подумаємо, аби долучити до ініціативи ще гуртожитки».

Прротягом року в рамках ініціативи «Сотувати модно» контейнери для роздільного збору відходів вже встановлені у майже 30 об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, у Палаці дітей та молоді, Навчально-виховному комплексі No1 та Національному університеті водного господарства та природокористування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка