У Рівному підприємець заробляє на переробці опалого листя і трави у біогумус

У Рівному приватний підприємець Володимир Черемісін переробляє опале листя і траву у біогумус – цінне органічне добриво для сільського господарства, а також міських газонів та квітників.

Нове виробництво запустили у рамках пілотного проекту громадської організації "Зелені ініціативи Рівного", передає sfera-tv.com.ua

Переробка опалого листя відбувається у непримітному приміщенні, без дороговартісних установок і великої кількості працівників. Сировиною забезпечують комунальники Рівного: тепер опале листя не потрапляє на сміттєвий полігон, а перетворюється на біогумус.

Як підтверджують науковці, ефективність біогумусу у створенні родючого ґрунту на порядок перевищує дію інших органічних добрив. 

Володимир Черемісін, маючи не один десяток літ досвіду створення біогуматів та грунтосумішей, відкоригував закордонну технологію переробки органічних решток у цінне добриво під наявні можливості та особливості, передає Голос України.

«У привезене листя ми додаємо реагенти типу біогумусу, - пояснює Володимир Черемісін. – Органічні рештки постійно перетрушуємо для прискорення процесу і отримання однорідної субстанції».

Першу партію листяного біогумусу виготовили у вересні, а вже у жовтні планується збільшити обсяги виробництва у декілька разів. Передбачається, що органічні добрива купуватимуть виробники органічної продукції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка