У Португалії будуть отримувати електроенергію прямо з водогону

У Лісабоні у трубопроводах, що транспортують воду, встановлять турбіни для виробництва електроенергії.

Проект реалізує португальська водна компанія Empresa Portuguesa Das Aguas Livres, SA (EPAL) у рамках програми спрямованої на досягнення енергетичної нейтральності до 2025 року, передає world-energy

Станція очищення води, а також насосна станція Каштелу-ду-Боде стануть повністю енергонезалежні і без використання сонячних панелей.

На додаток до екологічних та економічних вигод проект дозволяє підвищити надійність роботи в штормову погоду, так як станція очищення води і насосна станція в Каштелу-ду-Боде будуть забезпечуватися по приватній підземній лінії електропередачі.

У проект інвестують 5 мільйонів євро (6 мільйонів доларів).

Інвестиції EPAL в рамках проекту 0% Energy включають 2,2 мільйона євро (2,6 мільйона доларів) на енергоефективність і 4,9 мільйона євро (5,8 мільйона доларів) на будівництво міні-гідроелектростанції потужністю 1,5 МВт.

Енергетична програма 0% є частиною стратегії EPAL з оцифрування та декарбонізації для підвищення ефективності моніторингу споживання, продуктивності та виробництва електроенергії в поєднанні з діяльністю по зберіганню енергії в резервуарах і моніторингу та викидів, пов'язаних зі споживанням електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка