У Полтаві з’явилась зелена мобільна кав'ярня на сонячних панелях

У Полтаві з'явилась мобільна кав'ярня з встановленими на даху сонячними панелями.

Власник «зеленої» кав'ярні на колесах Андрій Печериця пропонує не лише напої, а й безкоштовний "вай-фай" та підзарядку смартфону, передає 0532.ua

«Кілька років разом із однодумцями розробляв проект мобільної кав'ярні, яка не була б прив'язана до живлення від електрики та не працювала б на досить небезпечному природному газові, - розповідає полтавець, який займається кавою більше 6 років та має у обласному центрі власну кав'ярню. - У мене встановлена кавомашина, яка майже ідеально відтворює найбільш древній спосіб приготування цього напою - на піску або по-турецьки, також пропоную незвичну і прохолодну нітро-каву або нітро-чай, які попередньо настоюють на холодній воді із льодом».


Презентований екземпляр є прототипом, який проходить тестування, продовжує Андрій Печериця, додаючи що така версія кав'ярні більше підходить навіть не для відкритих вулиць міст, а для великих вокзалів та торгових центрів. «Модель будемо змінювати та допрацьовувати, аби досягти максимальної мобільності та ефективності», - каже він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка