У Полтаві ОСББ сортує ПЕТ-пляшки, макулатуру та скло і менше платить за компослуги

У Полтаві об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вулиці Сталінграда 3 запровадило роздільний збір ПЕТ-пляшок, макулатури та скла.

За зазначає голова правління ОСББ Сергій Опацький, мешканці багатоповерхівки вирішили сортувати тверді побутові відходи з екологічних міркувань, передає ЕнергоЛайф.інфо.

«Рік тому встановили контейнер для ПЕТ-пляшок з мішком ємністю близько 2 кубічних метри - за місяць він наповнюється: якщо б люди викидали скручені, то набагато більше поміщалося б, - пояснює він. – На додачу, у наш контейнер викидають пластикові пляшки й мешканці сусідніх багатоповерхівок».

ОСББ також сортує макулатуру та скло. «Вторсировину забирає та здає двірник, - розповідає Сергій Опацький. – Отримує додаткові кошти до зарплати».

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Сталінграда 3 менше викидають твердих побутових відходів – і, як результат, економлять. «Якщо ми зменшуємо навантаження на сам контейнер і викидаємо лише харчові відходи, тоді нам менше доводиться платити КАТП", - пояснює голова правління ОСББ.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка