У Польщі побудували 950-кіловатну сонячну станцію для енергопостачання очисних споруд

У польському місті Кошалін побудували фотоелектричну установку потужністю 950 кВт для енергопостачання очисних споруд.

Проект реалізувала енергетична компанія Photon Energy, передає sunnik.com.ua

За догляд, контроль і управління установкою потужністю 0,95 МВт з очищення стічних вод у польському Кошаліні відповідає компанія з очищення стічних вод Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. При цьому Photon Energy діє як частина консорціуму, очолюваного RenCraft. Компанія також спеціалізується на інжинірингу, закупівлі та будівництві (послуги EPC).

В даний час повністю введена в експлуатацію електростанція вартістю близько 0,73 мільйона євро безперервно забезпечує установку чистою електроенергією більше місяця. Таким чином, це допоможе громаді знизити зростаючі витрати на електроенергію з мережі. Компанії було доручено спроектувати і побудувати фотоелектричну систему. Photon Energy також надаватиме послуги з технічного обслуговування протягом 60-місячного гарантійного терміну з дати введення в експлуатацію.

«Створена нами система не тільки забезпечує екологічну стійкість місцевих очисних споруд, а й робить значний внесок в енергетичну безпеку, одночасно дозволяючи економити витрати на енергію з мережі», - сказав Георг Хотар, генеральний директор фотоелектричної групи з очисних споруд в Польщі.

На сонячній електростанції у Кошаліні були впроваджені унікальні рішення: незвичайна концепція фотоелектричної системи схід-захід, сучасна система підключення до мережі середньої напруги і хмарного середовища SCADA для оптимізації власного споживання енергії, що генерується, додав Пшемислав Ковальські, генеральний директор RenCraft.

Проект став результатом чергової – четвертої за рахунком - співпраці Photon Energy і RenCraft. Перший завод був побудований у 2012 році і забезпечує електроенергією очисну установку і водопостачальну компанію в Руда-Шльонська. Встановлена потужність 311 кіловат пікової потужності (кВт) у той час була найбільшою фотоелектричною установкою на даху у Польщі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка