У Польщі підрахували економію від збирання новорічних ялинок

Під час цьогорічної кампанії «Тепло з природи» у Польщі вдалося зібрати аж 548 тон біомаси з ялинок. Це найбільша кількість за весь період таких акцій в Варшаві. Вже в кінці січня завдяки співпраці міської влади і теплогенеруючої компанії, в кожен район польської столиці завітав мобільний пункт збирання ялинок.

Міські мешканці черговий раз показали, що екологія для них є важливим питанням. Черговий рекорд збирання ялинок засвідчив про це результатом. Своїми діями мешканці подбали про збереження натурального оточення. Всі дерева були перероблені в біомасу, тобто перетворилися в нейтральне паливо, з точки зору емісії СО2.

Теплогенеруюча компанія пристосовується до спалювання нового виду екологічного палива – вже в кінці цього року буде встановлено спеціальний котел, призначений для такої сировини.

Біомаса, яку вдалося зібрати в «лісі» міських будинків, дозволить виробити 5042 ГДж тепла і обігріти протягом року 164 квартири з середньою площею 60 м2. Така кількість дозволяє виробити також 701 МВт*год зеленої електроенергії, якої вистачить до енергозабезпечення 2001 лампочки потужністю 40 Вт протягом цілого року. Така кількість енергії вистачає, з іншого боку, для річного електрозабезпечення 350 сімей. 

За весь час проведення цієї кампанії зібрано 2248 тон екологічного палива.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка