У Польщі інвестують у завод з виробництва акумуляторів €303 млн

У Польщі інвестують у розширення заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів 302,9 мільйона євро.

Згідно з інформацію Державного агентства промислового розвитку (ARP), проект реалізує південнокорейська компанія LG, передає sunnik.com.ua

Передбачається, що підприємство розташоване у місті Кобежице, недалеко від Вроцлава, стане найбільшим у світі з виробництва акумуляторів для електромобілів потужністю 100 гігават-годин, що достатньо для задоволення близько 60 відсотків поточного попиту в Європі.

Після завершення проекту загальний обсяг інвестицій в завод повинен скласти більше 3,1 мільярда євро. На виробництві будуть зайняті 10 тисяч співробітників.

"Компанія має намір найняти не менше 500 нових співробітників до 31 грудня 2022 року», — - сказав представник ARP Мілош Марчук.

LG також отримає держпідтримку, включаючи податкові пільги.

Корейський концерн почав свої перші інвестиції в завод з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів у Польщі у 2016 році. У зв'язку зі зростаючим попитом на акумулятори, наступний етап розвитку заводу почався у 2017 році, а третій етап будівництва — навесні 2019 року. Цей етап повинен бути завершений до кінця цього року. Минулого року компанія звернулася за підтримкою четвертого етапу. Акумулятори з заводу купує Volkswagen, який використовує їх, в тому числі, для моделі Škoda Enyaq.

Завод LG в даний час є найбільшим заводом з виробництва акумуляторів для електромобілів в Європі, і компанія планує зробити його найбільшим заводом з виробництва акумуляторів у світі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка