У Польщі екологічне виховання починається з дитячих садочків

Багато відходів не можна викидати до смітників, а потрібно передавати на переробку, щоб небезпечні та отруйні елементи не попадали на звалища, а потім «поверталися» до нас токсичною водою і забрудненим повітрям. Не вдається створити ефективної системи, котра б забезпечувала такі дії. Тому багато зусиль витрачається на екологічне пропагування та навчання.

Завершився цікавий конкурс під назвою «Батарейки на вагу чистого довкілля», котрий організовано в Вармінсько-мазурському воєводстві Польщі. Біля 180 закладів освіти прийняло участь у заходах цього проекту. Результатами просвітницької та екологічної акції стало те, що вдалося зібрати 23,5 тони вживаних батарейок.

В цьому проекті дуже важливим було те, що пропагувалися способи поведінки людини в природі. В дитячих садочках, початкових школах, гімназіях учні збирали використані батарейки. Цьогорічний конкурс став рекордним, адже перевищив попередній на 10 тон.

Переможців визначила вага зібраних батарейок в перерахунку на кількість учнів в даному закладі. Для лауреатів передбачено інтерактивні монітори і мультимедійні дошки. Додатковими нагородами передбачено призи, серед котрих: ноутбуки, проектори. 

Найкращий дитячий садочок зібрав 35,3 кілограми батарейок, в початковій школі приз отримано за 11,8 кілограми, а серед гімназій – за 6,9 кілограм.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка