У Південну Африку інвестують $11 млрд для прискореної відмови від вугільної енергетики

Південна Африка потребує 11 мільярдів доларів для переходу від вугілля до відновлюваних джерел енергії.

Як зазначається у дослідженні Університету Кейптауна, такі інвестиції дозволять пом'якшити удар для громад, що залежать від видобутку та використання викопного палива, передає energosmi.ru

Південна Африка, через державну комунальну компанію Eskom Holdings SOC Ltd., майже повністю залежить від вугілля для виробництва електроенергії. Країна виробляє таку ж кількість парникових газів, як і Великобританія, економіка якої у вісім разів більше.

«Eskom повинна спрямувати на прискорену відмову від вугільної енергетики 11 мільярдів доларів, зберігаючи платоспроможність у міру декарбонізації, - зазначають в Університеті Кейптауна. - Ці кошти також підтримають громади і робітників, які постраждають у результаті відмови від вугілля».

Східна провінція Мпумаланга у Південній Африці значною мірою залежить від видобутку вугілля та вугільних електростанцій для забезпечення зайнятості.

Південній Африці необхідно використовувати тільки 0,0025% своєї суші, щоб генерувати достатньо сонячної електроенергії для задоволення енергетичних потреб, говориться у дослідженні. З 2008 року країна періодично страждає від перебоїв у подачі електроенергії через нестачу генеруючих потужностей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка