У Південній Кореї замінили алюмінієвий каркас фотомодуля на новий пластиковий матеріал

У Південній Кореї розробили новий пластиковий каркас фотоелектричного модуля.

Новий вогнестійкий матеріал LUPOY EU5201, який зберігає форму матеріалу навіть при зміні температури через низькі рівні теплового розширення, покликаний замінити алюміній представила компанія LG Chem, передає ecotechnica.com.ua

«Спеціально розроблений для каркасів сонячних модулів пластик від LG забезпечує таку ж довговічність, а також конкурентоспроможність за ціною з алюмінієм, найбільш поширеним матеріалом для обрамлення фотоелементів, при цьому значно знижує вагу модуля, - стверджують у компанії. - Ми забезпечили можливість масового виробництва матеріалу і почали продаж готової продукції».

Компанії вдалося досягти високої стійкості матеріалу до ультрафіолетових променів, таким чином каркас не буде розкладатися або навіть знебарвлюватися після багатьох років впливу сильного сонячного світла.

"Він має такий же рівень міцності, як і існуючий алюміній, але вдвічі легший і має відмінну конкурентоспроможність за ціною, - йдеться у заяві LG Chem. - Крім того, матеріал має відмінну стабільність розмірів, яка зберігає свою форму навіть при зміні температури, тому його нелегко зруйнувати або деформувати під впливом зовнішнього середовища».

Більш легкі модулі дозволять спростити і прискорити процес установки, а також скоротити витрати на транспортування, які різко зросли в останні місяці. "Пластикові сонячні панелі мають багато переваг, які відрізняють їх від існуючих каркасів, таких як простота установки, і, отже, мають великий ринковий потенціал", - сказав Стівен Кім, керівник відділу інженерних матеріалів LG Chem. - Грунтуючись на кращій у світі технології компаундування, LG Chem планує стати лідером швидкозростаючого ринку сонячних матеріалів за допомогою безперервних досліджень і розробок та інвестицій у можливості масового виробництва».

За оцінкою Світового Банку, для переходу на «чисту» енергетику потрібно більше алюмінію, ніж будь-якого іншого металу, в основному за рахунок його використання у каркасах сонячних модулів. Виробництво алюмінію пов'язане з інтенсивними викидами, і його буде важче знешкоджувати, ніж метали у багатьох інших секторах.

LG Chem заявила, що вже підготувала виробничі потужності для свого нового пластикового матеріалу, не повідомляючи подробиць про місце або масштаб початкового випуску. За словами компанії у неї вже є інфраструктура, що дозволяє використовувати перероблений полікарбонат у каркасному матеріалі, і що вона також розгляне способи збору каркасів після закінчення терміну служби і їх повторного включення у ланцюжок поставок.

Хоча спочатку LG Chem націлена на ринок каркасів для фотопанелей, компанія очікує, що LUPOY EU5201 знайде й інше застосування, особливо в автомобільному секторі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка