У Південній Кореї тестують перший у світі сміттєвоз на водневому паливі

У місті Чханвон(Південна Корея) тестують першу у світі вантажівку-сміттєвоз на водневому паливі.

Випробування проводяться з 28 грудня, передає hightech.fm

Застосування водневого палива дає можливість повністю скоротити глобальні викиди вихлопних газів і знизити рівень шумового забруднення. Новий автомобіль на водневому паливі працює набагато тихіше дизельних. До речі, однієї заправки вистачає на 350 км шляху.

У розробці автомобіля вантажопідйомністю 5 тонн брало участь сім урядових організацій, а також приватних компаній. Партнерами проекту, зокрема, виступили Корейський інститут автомобільних технологій (KATECH) і Hyundai Motors.


Вартість проекту досягла 0 млрд вон ($9,2 млн).

Пілотна программа по роботі сміттєвоза на водневому паливі з 2021 року буде поширена на інші регіони.

Вантажівку-сміттєвоз на водневому паливі розробляли з 2017 року.

Південна Корея прагне побудувати суспільство, яке використовує водень як основне джерело енергії для автомобілів та інших повсякденних потреб. Ця політика вважається одним з ключових проектів адміністрації Мун Чже Іна.

"Пандемія COVID-19 пробудила в усьому світі увагу до питань здоров'я та безпеки, - заявив раніше міністр промисловості Сун Юн-Мо під час зустрічі з офіційними особами з Корейського інституту автомобільних технологій і Hyundai Motor Co. - Попит на екологічно чисті автомобілі на водневих паливних елементах буде рости в майбутньому".

Водень є екологічно чистою альтернативою викопному паливу. У столиці країни, Сеулі, працює 10 таксі на водневих паливних елементах, і ще 10 запустять невдовзі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка