У Південній Кореї на греблі побудують плавучі сонячні станції у формі квіток

У Південній Кореї поруч з греблею Хапчхон планують побудувати у формі квітів плавучі сонячні електростанції загальною потужністю 41 МВт.

Проект Hapcheon Dam реалізує виробник фотоелектричних модулів Q CELLS, передає power-technology.com

«Об’єкт стане найбільшою плавучою фотоелектричною електростанцією в світі, побудованою на греблі, а також стане найбільшим плавучим фотоелектричною фермою, дозволеною у Південній Кореї, - зазначають у компанії. - Плавуча фотоелектрична установка буде являти собою комбінацію берегової сонячної технології та технології плавучих конструкцій».

Плавучі СЕС матимуть дизайн квіток сливи – символу Хапчхон-Гун.

Спеціально розроблені для плавучих фотоелектричних установок, модулі витримують високі температури і вологість навколишнього середовища.

Плавуча фотоелектрична електростанція на греблі Хапчхон матиме потужність необхідну для задоволення щорічних потреб в електроенергії 60 000 осіб.

«Ця плавуча фотоелектрична установка буде виробляти екологічно чисту електроенергію, розташувавшись на поверхні води на греблі і не займаючи землі в регіоні, - зауважив генеральний директор Q CELLS Хі Чхоль Кім. – СЕС буде генерувати на 10% більше електроенергії завдяки  охолоджуючому ефекту води і відсутності тіней». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка