У Південній Африці розпочато будівництво одразу трьох сонячних електростанцій

Міжнародна компанія з розвитку «зелених» проектів Enel Green Power розпочала нещодавно будівництво одразу трьох сонячних електростанцій (Aurora, Paleisheuwel, Tom Burke) на території Південно-Африканської республіки, повідомляє портал EnergyLand.

Перша станція під назвою Aurora з'явиться в Північній Капській провінції. Вона забезпечить електроенергією більше 50 тис. сімей серед місцевого населення, а також дозволить уникнути викиду понад 153 тис. тонн CO2 на рік. Встановлена потужність станції складатиме 82,5 МВт, а після свого запуску вона зможе генерувати до 168 ГВт/год енергії на рік. 

Ще дві електростанції побудують на заході країни. Станція Paleisheuwel знаходитиметься у Західній Капській Провінції. Її встановлена потужність також становитиме 82,5 МВт. Paleisheuwel побудують з метою забезпечення електроенергією 48 тис. південно-африканських сімей та уникнення викидів в атмосферу 140 тис. тонн CO2 в рік.

Третю і менш потужну електростанцію Tom Burke зведуть у провінції Лімпопо. Встановлена потужність станції становитиме 66 МВт, після свого запуску вона зможе виробляти до 122 ГВт/год на рік, щоб забезпечити електроенергією 38 тис. домогосподарств і уникнути викиду в атмосферу понад 111 тис. тонн CO2 на рік.

Таким чином, станції дозволять уникнути викиду більше 404 тис. тонн вуглекислого газу на рік. 

Варт зазначити, що у Південній Африці компанія Enel Green Power вже управляє фотовольтаїчною установкою Upington встановленою потужністю 10 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: