У Південній Африці побудують 14 мікрогридів з даховими сонячними станціями і системами зберігання енергії

У Південно-Африканській республіці буде створена мережа мікрогридів з використанням об'єктів генерації на базі відновлюваних джерел електроенергії і блокчейн-технологій.

Проект реалізує британська компанія Cenfura - розробник блокчейн-платформ у співпраці з британською компанією DNA Global Energy, постачальником рішень у сфері ВДЕ, передає powerengineeringint.com

Мікрогриди за технічними характеристиками будуть аналогічні мікрогриду, створеному Cenfura для житлового комплексу Malachite Mews, який був введений в експлуатацію у серпні 2020 року. Це комплекс кондомініумів на 216 квартир, побудований у Боксбурзі – східному передмісті Йоганнесбурга.

До складу микрогрида Malachite Mews входять сонячні фотоелектричні установки потужністю 500 кВт, розташовані на дахах будівель і накопичувач енергії акумуляторного типу енергоємністю 672 кВт*год і прогнозованою річною генерацією 873 МВт*год. За даними компанії Cenfura, це самий енергоємний накопичувач, який використовується у житловому секторі ПАР.

Мікрогрід підключений до мережі загального користування, що знаходиться в управлінні системного оператора Eskom, і забезпечує надійність електропостачання житлового комплексу, так як через своє розташування і загальної ситуації в ПАР електропостачання стало недостатньо надійним і нерідкі випадки відключення електроенергії. У мікрогриді Malachite Mews, як і у інших нових проектах реалізованих Cenfura, токенізація розрахунків за електроенергію здійснюється за допомогою службового токена Cenfura XCF. Компанія заявляє, що є однією з перших енергетичних компаній у світі, що використовують дану модель токена, заявляючи, що вона пропонує нові методи виставлення рахунків і фінансового управління.

За інформацією Cenfura, компанія реалізує проекти будівництва об'єктів генерації на базі ВДЕ у Північній і Південній Америці, Африці, Південній Європі та Південно-Східній Азії сумарною потужністю понад 1 ГВт. Компанія DNA Global Energy також має досвід розробки проектів у сфері ВДЕ і ряду інших проектів в Африці і у цілому по світу.

Токен Cenfura XCF - службовий токен, заснований 27.08.2020, який надає власникам право доступу до блокчейн-платформи з метою бронювання або покупки продуктів/послуг, доступних на даній платформі. У разі платформи Cenfura для доступу використовуються токени XCF, які також повністю замінюють фіатну валюту у якості платіжних засобів при розрахунках за енергетичні товари і послуги. Транзакції, ініційовані з використанням фіатної валюти або інших допустимих токенів, автоматично конвертуються у токени XCF за поточною ринковою вартістю. Активи Cenfura у сфері ВДЕ по всьому світу використовують блокчейн-платформу Cenfura. Всі продукти та послуги на платформі Cenfura токенізовані, і кожна транзакція розраховується з використанням токенів XCF.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка