У Парижі аеропорти перейдуть на сонячну електроенергію

У столиці Франції електроенергію для аеропортів Париж-Шарль-де-Голль, Орлі і Ле-Бурже постачатимуть три нові сонячні електростанції.

Про це йдеться у 21-річному договорі купівлі-продажу електроенергії (PPA), який паризький оператор аеропортів Groupe ADP підписав з французьким постачальником газу та електроенергії GazelEnergie і розробником сонячних проектів Urbasolar, передає .

Три сонячні електростанції побудують в департаментах Гар, Вар і Шаранта спеціально для групи ADP. СЕС будуть виробляти 47 ГВт-год на рік і покривати 10% попиту на електроенергію у трьох паризьких аеропортах або половину потреб у освітленні.

Введення сонячних електростанцій в комерційну експлуатацію планують у 2021 році.

Проект стане частиною заходів щодо виконання зобов'язання groupe ADP щодо досягнення вуглецевої нейтральності до 2030 року. Розвиток відновлюваних джерел енергії є центральним елементом екологічної політики компанії зі скорочення викидів CO2.

Наразі для теплопостачання аеропорт Париж-Орлі використовує геотермальну енергію, Париж-Шарль-де-Голль – біомасу, а Парижі-Ле-Бурже - теплові насоси. 65% електроенергії, яку споживає группа, має сертифіковане відновлюване походження. Ця частка збільшиться до 100% у 2021 році, 10% з яких будуть надходити від сонячних станцій, побудованих спеціально для потреб Groupe ADP.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: