У ПАР сонячна теплова станція виробляла електроенергію безперервно 312 годин

У Південно-Африканській Республіці електростанція на сонячних концентраторах потужністю 50 МВт пропрацювала безперервно 13 днів або 312 годин.

Проект Bokpoort Concentrated Solar Power(CSP) запустила саудівська компанія ACWA Power, передає acwapower.com

Станція оснащена параболічними дзеркалами, сфокусованими на трубах з сіллю, яка здатна нагріватися до 550°С. Розплавлена сіль надходить у теплосховище, кип'ятить воду, а пар крутить турбіни для виробництва електроенергії.

«За 312 годин безперервної роботи станція згенерувала близько 13 ГВт*годин електроенергії при коефіцієнті використання потужності 83%, — заявив Крісто Спаммер, генеральний директор Bokpoort CSP. - Це чудово для об'єкта відновлюваної енергетики і еквівалентно приблизно 20 годинам роботи у день з повним навантаженням (з турбіною потужністю 50МВт), що аналогічно енергетичним технологіям, які забезпечують базове навантаження».

Новий африканський континентальний рекорд майже вдвічі перевищує попередній, встановлений у березні 2016 року. Таке досягнення стало можливим завдяки 9,3-годинній роботі системи зберігання термальної солі протягом ночі.

Bokpoort CSP введена в експлуатацію у 2016 році вже неодноразово встановлювала рекорди. Так, у жовтні об'єкт згенерував 1028 МВт*год електроенергії за добу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка