У Одесі відкриють першу громадську станцію для заправки електромобілів

Після нещодавнього запуску громадської електрозаправки для електромобілів у Києві, географія «нових відкриттів» дніпропетровської компанії E-Line розширилася до Одеси. Офіційне відкриття електрозаправки відбудеться вже 7 квітня на території одного з готелів міста, повідомляє ресурс Autogeek

Одеська станція підзарядки розташується за адресою: провулок Мукачівський, 6/8. Яз зазначають співробітники E-Line, відкриття відбудеться об 11:00. 

Крім того, компанія з виробництва і установки електричних зарядних станцій для електромобілів планує у 2015-2016 рр. відкрити як мінімум ще три електрозаправки в Одесі.

За словами власника компанії E-line Владислава Родіна, наявність в Одесі електрозаправки стане не тільки рекламною акцією, але й дозволить залучити інвестиції. Він також зазначив, що в планах компанії введення в експлуатацію швидкісних станцій зарядки і навіть встановлення домашніх зарядних станцій для клієнтів.

Автор проекту популяризації електромобілів Костянтин Євтушенко повідомив, що саме ціни на бензин - найкращий стимул для розвитку цього сектора.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка