У Нью-Йорку відключить 650 МВт «пікових» потужностей на природному газі і мазуті

У Нью-Йорку виведуть з експлуатації 648,3 МВт "пікових" потужностей на природному газі і мазуті для зниження забруднюючих викидів в атмосферу.

Таке рішення прийняли власники об’єктів у зв’язку з посиленням вимог законодавства штату після результатів перевірки представлених на узгодження в Департамент штату з охорони навколишнього середовища (NY State Department of Environmental Conservation), передає ruscable.

Перевірка розташованих у Нью-Йорку об'єктів генерації сумарною потужністю 5 482 МВт на предмет відповідності встановлених у штаті екологічним вимогам показала, що електростанції сумарною потужністю трохи більше 1 600 МВт вже переобладнані для виконання зазначених вимог, близько 1 300 МВт генеруючих потужностей повинні бути оснащені спеціальним обладнанням для контролю рівня забруднення, а 86 МВт будуть використовуватися тільки з метою «пуску з нуля» (black start) у разі системних аварій.

Решта генеруючих об'єктів або працюють без шкідливих викидів, або можуть претендувати на непридатність до них вимог екологічного законодавства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка