У Нью-Йорку перетворили закинуту пивоварню у житловий комплекс з парком та городами на даху

У Нью-Йорку перетворили стару пивоварню у житловий комплекс з парком, садом та городами на даху.

Проект житлового комплексу Denizen Bushwick на 911 квартир завершило архітектурне бюро ODA New York, передає ecotechnica.com.ua

"Ми пишаємося тим, як реалізований проект Bushwick, - заявив засновник ODA Еран Чен. - Ми не просто реконструювали покинуту промислову будівлю, яка раніше була пивоварнею, а й створили простір, що зумовлює взаємодію між мешканцями і подальший розвиток міста".


Винятковими особливостями житлового комплексу стали 10 000 кв. м рекреаційної зони та п'ятнадцять величезних графіті, намальованих місцевими художниками-муралістами. П'ять широкоформатних фресок знаходяться в зонах загального доступу.

При реалізації концепції "Місто в місті" дизайнери ODA New York розділили територію забудови парком площею півтора гектара, додали зелені внутрішні дворики у закритій зоні комплексу. На даху Bushwick розбили парк-ферму з кухнями і чотирма зонами для обідів на свіжому повітрі.


Також багатоповерховий екодім має майданчик для мінігольфа, зону гамаків, майданчик для гри з собаками і фермою з вирощування багаторічних квітів, трав і чагарників.У громадській зоні житлового комплексу розташують ігрові кімнати, кав'ярню, кінотеатр, боксерський зал, скалодром та інші об'єкти для відпочинку і розваг.


На проектування і зведення об'єкта загальною площею близько мільйона квадратних метрів пішло близько п'яти років.


Приблизно п'ята частина всіх квартир буде виставлена на продаж у категорії доступного житла.

Проект Denizen Bushwick в 2019 році отримав премію Sarany Design Award за видатні успіхи в області проектування житлових будівель.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка