У Новій Зеландії встановили плавучу сонячну станцію потужністю 1 МВт

У Новій Зеландії завершили установку першої в країні плавучої сонячної електростанції потужністю 1 МВт.

Проект для місцевої енергопостачальної компанії Watercare Services Limited реалізувала Новозеландська компанія Vector Powersmart, що спеціалізується на поновлюваних джерелах енергії, передає elektrovesti.net

В даний час на 3000 плавучих понтонах встановлено понад 2700 сонячних панелей, що робить цей проект першою у країні сонячною електростанцією мегаватного масштабу. СЕС забезпечуватиме чистою електроенергією станцію очищення стічних вод Watercare поряд з мережевою електроенергією та біогазовою установкою.

Згідно з даними Vector Powersmart, плавуча сонячна електростанція буде забезпечувати близько 25% від загального обсягу енергії, необхідної на станції Watercare.

«Проект є важливою віхою для Нової Зеландії, яка прагне до декарбонізації та використання більш чистих форм енергії ", - сказав генеральний директор Vector Powersmart Роджер Сімонс.

Про початок проекту було оголошено у вересні 2019 року.

Як відзначає новозеландська національна компанія Transpower, сонячна енергія може становити 9,3% від енергогенерації країни до середини століття. Однак реальне зростання прогнозується з 2035 року. До 2050 року Нова Зеландія планує повністю покривати свої енергопотреби з відновлюваних джерел.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка