У Ніжині встановили два "сонячних дерева" для зарядки мобільних гаджетів

Цього року у Ніжині(Чернігівська область) встановили два «сонячних» дерева для зарядки мобільних гаджетів.

Перше - на території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя у березні, друге - між Ощадбанком і ТЦ «Гермес» у жовтні, передає uezd.com.ua


Сонячні панелі на встановленому біля університету дереві не лише дозволять заряджати телефони та планшети за допомогою двох USB-роз'ємів, а й освітлювати прилеглу територію завдяки вмонтованими у листки LED-лампами. Біля контрукції встановили лавки.

За даними prozorro.gov.ua Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради придбало друге «сонячне дерево» за 195 тис 700 гривень - аукціон відбувся 1 квітня. Також паралельно відбувся тендер на проведення робіт з капітального ремонту і реставрації елементів благоустрою на території від Ощадбанку до ТЦ «Гермес» з встановленням «сонячного дерева».

Вищезазначені роботи за 534 тис. 46 гривень виконує МПП «Факел». «Сонячне дерево» і благоустрій профінансували в основному за рахунок коштів субвенції державного бюджету. Частково співфінансувала проект міськрада.

На даний момент навколо другого "сонячного дерева" поклали плитку, незабаром встановлять декілька лавок безпосередньо біля конструкції і чотири - на території. Також біля дерева з'являться урни.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка