У Німеччині заправки для електромобілів провалили тест якості

У Німеччині зарядні станції для електромобілів провалили тест якості.

Такі результати рейду, який провів Німецький автомобільний клуб ADAC, передає ТСН.ua

Загалом організація перевірила 53 зарядні станції у країні на зручність користування, розташування, доступу, інформативності, прозорості цін і швидкості заряду. Мережі різних компаній розподілили за рейтингом: тільки одна мережа показала себе як "дуже добра", 29 станцій потрапили в розділ "хороші", 17 станцій – у "задовільні" і 6 станцій мали дуже низький рівень зазначених послуг.

Так, найкращим з усіх перевірених виявився стовп Hans-Thoma-Platz 4 у Зіндельфінгені. Він мав посилання на розташування у каталогах і додатках, а також надавав доступ не тільки клієнтам EnBW, а всім, кому це необхідно. На веб-сайті завжди можна перевірити, чи не використовується ця зарядна станція, легко знайти ціну на споживання електроенергії. До того ж на стовпі вказаний номер телефону гарячої лінії 24/7.

Натомість у Мюнхені було складно знайти колонки оператора Bayernwerk. З технічних причин представники ADAC не змогли підключитися до зарядних станцій постачальника Vattenfall у Берліні та Гамбурзі, а також в одному з Stadtwerke Halle у Мерзебурзі та у Лейпцігу.

Фахівці виявили, що на дванадцяти електрозаправках неможливо підключити процес заряду без авторизації доступу. Дві третини зарядок важко розпізнати на вулиці, а багато паркувальних місць занадто малі або розташовані близько до трасси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка