У Німеччині залізничну дорогу підключать до 295-мегаватної вітряної станції

У Німеччині залізнична мережа отримуватиме електроенергію з прибережної вітроелектростанції Nordsee Ost потужністю 295 МВт.

Проект реалізує п'ятий за величиною постачальник електроенергії в країні - DB Energie, дочірня компанія Deutsche Bahn, передає cfts.org.ua.

Компанія знаходиться у Франкфурті і постачає електрику для 20 тис. поїздів щодня через високовольтну мережу протяжністю 7 900 км і напругою 110 кВт. Також компанія забезпечує електроенергією близько 5400 залізничних вокзалів і міські поїзди Берліна і Гамбурга. У ж/д мережу електроживлення DB Energie входять більше 50 електростанцій та інверторних станцій у всій Німеччині.

Постачати енергію DB Energie буде німецький енерготрейдер RWE Supply & Trading – відповідний договір компанії уклали 9 вересня. Це перший корпоративний договір на поставку виробленої ВЕС електроенергії в Німеччині.

Вітроелектростанція Nordsee Ost має 48 турбін і належить німецькій енергетичній компанії Innogy SE, яка розвиває поновлювані джерела енергії.

"Протягом наступних кількох років ми будемо послідовно укладати нові контракти, замінюючи викопне паливо відновлюваною енергією", - сказав Торстен Шейн, гендиректор DB Energie.

Передбачається, що електроенергію з ВЕС залізнична мережа почне отримувати з 2024 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: