У Німеччині курсуватиме перший у світі водневий потяг

16 вересня в Німеччині запустили перший у світі пасажирський потяг на водневих паливних елементах, які перетворюють водень та кисень на електрику, таким чином усуваючи викиди шкідливих речовин. А з 17 вересня два такі потяги курсуватимуть в Нижній Саксонії за фіксованим розкладом.

Водневі потяги Coradia iLint створені компанією Alstom, яка одним із найбільших залізничних виробників Європи. Потяги працюють на водні, паливні комірки розміщені на даху локомотива. Водневий поїзд, на повній заправці ємностей може проїхати близько 1000 кілометрів, розвиваючи швидкість до 140 кілометрів на годину. Вироблена водневими комірками електроенергія заряджає літій-іонні акумулятори, які відповідають за живлення бортових систем і електромоторів.

Потяги будуть перевозити пасажирів між містами Куксхафен, Бремерхафен, Бремерферде і Букстехуде, а заправлятимуться воднем Coradia iLint від мобільного заправної станції в Бремерферде. До 2021 року Alstom планує поставити до Німеччини ще 14 водневих поїздів, які замінять на маршрутах традиційні дизельні локомотиви. Розвиток водневих технологій у транспорті підтримує і фінансує й місцева влада, яка називає їх «кроком у майбутнє».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка