У Німеччині сонячна станція щорічно генерує для роботи фабрики 1,1ГВт-год електроенергії

У місті Люденшайд(Німеччина) працює завод, який у погожі дні всі свої потреби в електроенергії забезпечує завдяки сонячній електростанції.

Вуглецево-нейтральне підприємство Busch-Jaeger, яке виробляє електричне обладнання, таке як розетки і вимикачі, запустила щвейцарська компанія ABB, передає cnbc.com.

«Встановлена над автостоянкою СЕС дозволяє, не користуватися загальною мережею у погожі дні: у поєднанні з когенераційною установкою ми отримуємо приблизно на 14% більше електроенергії, ніж потрібно, надлишки повертаємо у загальну мережу, - розповідає Тарак Мехта, фахівець департаменту електрифікації ABB. – Зберігає вироблену електроенергію акумуляторна система ємністю 275 кВт-год».

Дахова СЕС може генерувати 1 100 МВт-год електроенергії у рік, що достатньо для задоволення річних потреб 340 домогосподарств.

Сучасні технології дозволять фабриці скоротити викиди вуглекислого газу на близько 630 тонн у рік, зауважує Тарак Мехта.

«Завод Busch-Jaeger продемонстрував, як виробничий майданчик, який споживає багато енергії і де працює 800 робітників, може стати вуглецево-нейтральним і при цьому стійким», - наголошує він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка