У Німеччині будують найбільшу станцію зарядки електромобілів

Найбільшу в світі станцію для швидкої зарядки електромобілів планує збудувати на трасі А8 в Німеччині компанія Sortimo. Станція матиме 144 точки та в день зможе обслуговувати 4 тисячі електрокарів, пише Хайтек.

Станію зведуть у промисловій зоні Швабії, між Ульмом і Аугсбургом з розрахунком, щоб кожну автівку, що прямуватиме 6-смуговою трасою, можна було зарядити без черг. Місце зручне ще й тим, що ділянку траси А8 часто використовують для випробувань своїх новинок автозаводи Німеччини. За словами директора компанії Клауса Елмера, більшість автовиробників мають великі плани саме на електротранспорт.

Однак ця станція матиме мало спільного зі звичайною заправкою для автівок – вона являтиме собою цілий інноваційний парк, де можна буде відпочити, поїсти, щось купити і попрацювати. Тому вже в перший етап будівництва закладені ресторани та офісні приміщення.


З 144 портів 24 будуть надшвидкісними, з зарядною потужністю 350 кВт (більше, ніж Tesla Supercharger, яка видає тільки 150 кВт) тому заряджатимуться електрокари за лічені хвилини. Крім того, електроенергія для зарядки надходитиме виключно з відновлюваних джерел.

У перший етап будівництва компанія вклала 15 млн. євро. Ще 300 млн. виділить Міністерство транспорту на створення торговельної інфраструктури.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка