У Німеччині запрацює система торгівлі викидами у сферах транспорту та опалення будівель у жовтні

У жовтні у Німеччині запрацює система торгівлі викидами у сферах транспорту та опалення будівель.

Про це повідомило Федеральне відомство з охорони навколишнього середовища Федеративної Республіки Німеччина, передає interfax.com.ua

Перший пакет дозволів на викиди СО2 у рамках німецької системи торгівлі викидами (СТВ) у сферах транспорту та опалення будівель буде виставлений на продаж 5 жовтня.

У Німеччині у січні 2021 року була запущена Національна системи торгівлі викидами в сферах транспорту та опалення будівель. Починаючи з жовтня компанії, що торгують викопним паливом на ринку, будуть зобов'язані купувати спеціальні сертифікати за фіксованою ставкою 25/тонну євро. До 2025 року уряд має намір її підвищити до 55/тонну євро.

З 2026 року передбачається, що дозволи будуть продаватися на аукціонах відповідно до ринкових механізмів.

Система торгівлі викидами Європейського Союзу (EU ETS) у даний час не поширюється на сфери транспорту та опалення будівель. Пропозиції Європейської Комісії про створення паралельної СТВ для даних секторів поки знаходиться на розгляді країн-членів. Разом з тим на ці сектори припало більше третини викидів СО2 у Німеччині у 2020 році.

Як повідомлялося, німецькі компанії, які будуть купувати дозволи на викиди у рамках національної СТВ, отримають фінансову компенсацію від федерального уряду, якщо ціна викидів призведе до несприятливих наслідків для транскордонної торгівлі і конкуренції.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка