У Німеччині видаватимуть субсидії для вирощування диких рослин на біогаз

З липня Нижня Саксонія – одна з земель Німеччини – видаватиме субсидію у розмірі 500 євро на гектар на вирощування багаторічних дикорослих рослин (квіткових сумішей) для виробництва біогазу.

Міністерство сільського господарства Нижньої Саксонії у даний час готує відповідну програму разом з регіональним Міністерством навколишнього середовища, передає agroxxi.ru

Метою гранту є розробка екологічно цінного і у той же час економічно життєздатного доповнення до вирощування традиційних енергетичних культур. Директива має набути чинності 1 липня.

Передбачається, що фермерські господарства та лісогосподарські компанії зможуть застосовувати суміші дикорослих рослин на ділянках своїх орних земель влітку 2021 або 2022 року. Можна використовувати суміш полину, алтея (цю культуру називають ще «оксамитовим тополем», еспарцета, жовтої ромашки (або пупавки фарбувальної), фенхеля, буркуну жовтого, коров'яку (вербаскума) і люцерни.

Фермери, які братимуть участь у субсидованому вирощуванні багаторічних дикорослих рослин, зможуть продати отриманий урожай для виробництва біогазу. На другому році росту рослини можуть бути реалізовані в якості альтернативного вихідного субстрату у біогазових установках.

Біорізноманіття та виробництво біогазу йдуть поруч - це результат двох дослідницьких проектів. Тому у майбутньому буде заохочуватися багаторічне вирощування дикорослих рослин у якості системи культивування на орних землях Нижньої Саксонії.

Субсидування посадки квітучих дикоросів має створити різноманітні середовища проживання для комах і диких тварин, знизити ризик стоку добрив у водойми і знайти шлях відходу від монокультури кукурудзи (в даному регіоні).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка