У Німеччині вбудували у фасад будинку гнучкі органічні сонячні панелі

У Франкфурті(Німеччина) вперше вбудували при утепленні у штукатурне покриття багатоквартирного житлового будинку гнучкі органічні сонячні панелі.

Проект став результатом чотирирічної кооперації виробника фасадних покриттів концерну DAW з фахівцем у секторі органічної фотовольтаїки OPVIUS GmbH, передає building-tech.org

Сонячні панелі доповнюють функціональність теплого фасаду. Німецькі правила енергозбереження дозволяють враховувати інтегровані на стадії будівництва сонячні елементи при розрахунку балансу первинної енергії, що дозволяє трохи знизити товщину використовуваної теплоізоляції.


Як вважають автори проекту, органічна фотовольтаїка може бути інтегрована у будь-які багатошарові фасадні теплоізоляційні системи з штукатурним покриттям, незалежно від несучої здатності зовнішніх стін будівлі, і є ідеальним рішенням для реновації старих будівель. Також органічні панелі можуть без обмежень застосовуватися і у новому будівництві.

Дана "сонячна" система позиціонується як «нове і просте рішення для майбутнього», в якому необхідно реконструювати величезну кількість будівель для поліпшення їх енергетичних характеристик.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: