У Німеччині тестують вертикальні агровольтаїчні системи поряд із сонячними парками

Компанія Lechwerke (LEW), що базується в Аугсбурзі, оголосила, що тестує дві невеликі пілотні вертикальні агровольтаїчні системи потужністю 3 і 6 кВт відповідно. Системи розташовані поруч із існуючими сонячними парками в Біссенхофені та Герстхофені, у південній Німеччині, Баварії. Двофазні сонячні модулі заввишки 3 метри встановлені вертикально, пише PV-magazine.

За допомогою цих проектів LEW хоче отримати досвід роботи з агровольтаїчними системами та порівняти їх ефективність зі звичайними наземними проектами. Компанія планує використовувати дані для більш масштабного проекту в регіоні Унтераллґау, який вже планується.

У випадку вертикально встановлених систем, смуга шириною приблизно 1 метр під модулями повинна залишатися необробленою.

«За допомогою тестових систем ми хотіли б отримати знання про генерацію енергії такими системами – зокрема, скільки енергії можуть забезпечити спеціальні модулі безпосередньо в порівнянні зі звичайними модулями, протягом дня та року», - заявляє LEW.

Пілотний проект також повинен бути науково контрольованим, щоб з’ясувати, як система впливає на сільськогосподарську продуктивність регіону та мікроклімат агрофотоелектричної системи на територію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка